Outsourcing IT

Outsourcing IT - kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Technologie informatyczne dają przedsiębiorstwom dostęp do nowych możliwości, ale tylko wtedy, gdy są zaprojektowane specjalnie z myślą o specyfice danego biznesu. Wyłącznie wykwalifikowany zespół, mający doświadczenie w tworzeniu różnorodnych rozwiązań informatycznych, jest w stanie to zapewnić. Właśnie dlatego, oferujemy naszym klientom outsourcing IT, który pozwala kreować projekty dopasowane do ich potrzeb, przynoszące mierzalne rezultaty.

Outsourcing IT - indywidualne podejście do klienta

Potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania dla swojej firmy, a może szukasz kogoś, kto udzieli wsparcia działowi IT w wykonywaniu pomniejszych zadań? Outsourcing IT daje Ci dostęp do ekspertów z różnych dziedzin, którzy potrafią wykonać dla biznesu szereg usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.Dzięki temu nie musisz już tworzyć nowego etatu ani wydawać pieniędzy na sprzęt – masz natomiast okazję zaoszczędzić i jednocześnie zyskać fachową obsługę rozwiązań IT.

W Altimi do każdego zlecenia powołujemy zespół składający się z osób o zróżnicowanych kwalifikacjach, niezbędnych do tego, by jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, by móc dostarczyć Ci skuteczne rozwiązania, dopasowane do Twoich wymagań. Właśnie dlatego, jednym z podstawowych etapów pracy nad projektem jest ustalenie, w jaki sposób może on przyczynić się do rozwoju danego biznesu.

Usługi dostosowane do potrzeb firmy

Oferowany przez nas outsourcing IT sprawdzi się za każdym razem, gdy będziesz mieć w planach realizację projektów wymagających zaawansowanej wiedzy oraz tych mniej skomplikowanych, ale równie ważnych dla prawidłowego działania biznesu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz skorzystać z opcji outsourcingu pojedynczego pracownika bądź całego zespołu. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, gwarantujemy staranne wykonanie usługi i elastyczne podejście −jeśli podczas tworzenia projektu okaże się, że zapotrzebowanie na zasoby jest większe niż zakładano na początku, możemy odpowiednio rozszerzyć system i zwiększyć jego wydajność.

W każdej chwili możesz też sprawdzić na jakim etapie znajdują się prowadzone przez nas prace oraz w jaki sposób przebiega proces świadczenia usług dla przedsiębiorstwa, które reprezentujesz. Dzięki możliwości kontroli, możesz mieć pewność, że robimy co w naszej mocy, by opracowywane rozwiązania były wysokiej jakości i mogły przynieść firmie jak największe korzyści.

Czas to pieniądz

Z naszą pomocą możesz też zaoszczędzić czas – natychmiast po zleceniu zadania rozpoczynamy tworzenie wykwalifikowanego zespołu, który zajmie się jego realizacją. Nie musisz już tracić cennych chwil na samodzielną rekrutację odpowiednich osób. Dzięki nam znalezienie doświadczonych specjalistów trwa o wiele krócej.

Obecnie duże znaczenie ma również szybkość reagowania na zmiany. Z tego powodu, wśród naszych usług outsourcingowych znajduje się oferta stałego monitoringu. Pozwala nam ona natychmiastowo zauważać usterki i od razu rozpoczynać proces naprawczy. Nadzorowanie serwisów ułatwia też całkowite zapobieganie wszelkiego rodzaju awariom, co minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów związanych z rozwiązaniami IT.

Tylko sprawdzone rozwiązania

Za każdym razem, gdy stworzymy nowy projekt, poddajemy go testom, by upewnić się, że realizacja, którą oddajemy w Twoje ręce, jest niezawodna i w pełni funkcjonalna. W zależności od preferencji klienta, umożliwiamy przeprowadzenie różnego rodzaju testów, pozwalających na sprawdzenie użyteczności danego oprogramowania. Udzielamy też porad dotyczących wyboru najlepszych metod i wyjaśniamy, na czym polegają poszczególne techniki testowania oraz co dokładnie można osiągnąć dzięki ich wykorzystaniu. Ten system pozwala na implementację wyłącznie wypróbowanych rozwiązań, które będą działały zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Oferowany przez nas outsourcing IT jest odpowiedzią na potrzeby firm, którym zależy na profesjonalnej obsłudze technologii informatycznych oraz przedsiębiorstw zainteresowanych nowymi rozwiązaniami z zakresu IT. Z pomocą naszego zespołu będziesz mógł nareszcie zapomnieć o problemach z oprogramowaniem i w pełni skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Social media
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com

 
mapa
Copyright © Altimi