Altimi

Praca IT

INNE

> MSSQL Database Administrator

MSSQL Database Administrator

Kategoria: INNE
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie wygasa: 2017-06-30

Altimi Software House to 13 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

Dołącz do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Zapewnianie codziennej, praktycznej pomocy technicznej podczas tworzenia i rozwoju SQL Server w systemie Windows Server
  • Praca w zespole wsparcia technicznego (L2, L3), zapewniającego wysokiej jakości obsługę wielu klientów przy użyciu różnych produktów sprzętowych i programowych, w modelu wsparcia technicznego
  • Rozwiązywanie incydentów mających wpływ na działanie / dostępność wysokiej jakości systemów produkcyjnych

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
  • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pracę w miłej atmosferze
    Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji
  OCZEKIWANIA:
  • Ok 3 lata doświadczenia z bazami danych Microsoft SQL Server na poziomie administracyjnym
  • Mile widziana umiejętność do pracy w środowisku Windows Server 2008/2012. Systemy Unix / Linux
  • Umiejętność pracy analitycznej w środowisku nakierowanym na rozwiązywanie problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz umiejętności interpersonalne
  • Mile widziane doświadczenie z platformą Sybase Unwired Platform (SUP) i produktami mobilnymi, takimi jak Afaria
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Altimi z siedzibą we Wrocławiu."
Social media
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com

mapa