Altimi

Praca IT

INNE

> Network Administrator

Network Administrator

Kategoria: INNE
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie wygasa: 2017-08-31
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie oprogramowania,
  • Analiza wymagań Klienta,
  • Udział w realizacji nowych projektów, wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań,
  • Utrzymywanie wysokiej jakości standardów programowania.
  OFERUJEMY:
  • Długofalową współpracę (kontrakt na czas nieokreślony),
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach u wiodącego na rynku usług IT software house,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji i całego okresu współpracy.
  OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenia w programowaniu JSE / JEE
  • Znajomość baz danych i SQL
  • Praktyczne doświadczenie  w Spring, Hibernate, WebService
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub kopiując poniższy adres mail.

cv@altimi.com
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Altimi z siedzibą we Wrocławiu."
Social media
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com

mapa