Partnerstwo z Altimi

We współpracy siła - Dołącz do naszego programu partnerskiego!

Jesteśmy polskim software house'm z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku, który dostarcza właściwie dobrane zespoły programistyczne w modelu off-site i on-site, tworzy dedykowane oprogramowanie i dostarcza usługi biznesowe IT klientom na całym świecie.

Szukamy partnerów biznesowych, którzy działają w sektorze IT B2B. W związku z dynamiczną ekspansją na rynkach zagranicznych, chcemy wejść we współpracę z przedstawicielami z całej Europy.

Brokerzy usług IT

Czy masz klientów, którzy szukają oprogramowania lub rozbudowanych zespołów technicznych? Jako software house, który może pochwalić się długoletnią obecnością na rynku, mamy pełne zaplecze by dostarczać sowim partnerom właściwe dobranych specjalistów lub całe zespoły projektowe.

Integratorzy usług IT

Czy napływ nowych projektów sprawia, że coraz trudniej Ci je dostarczyć w terminie? Połączmy siły, aby wspólnie spełniać potrzeby klientów.

Software House's

Czy problemy z zasobami utrudniają dotrzymywanie terminów? Posiadamy 15 lat doświadczenia w wyszukiwaniu kandydatów, dzięki czemu potrafimy szybko dostarczyć wysokiej jakości ekspertów i bezproblemowo zintegrować się z zewnętrznym projektem na każdym etapie.

Partnerzy biorący udział w programie, mają finansowy udział w sukcesie firmy.

Skontaktuj się z nami
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi