Aktualności

Altimi rekrutuje na Politechnice Wrocławskiej

CAMPUS RECRUITMENT to największe wydarzenie rekrutacyjne organizowane przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej, skierowane do osób, które chcą rozpocząć karierę w branży IT. Konsultacje CV, panele dyskusyjne, warsztaty i konkursy – to tylko część atrakcji towarzyszących wydarzeniu. Podczas targów uczestnicy wezmą udział w indywidualnych spotkaniach z pracodawcami oraz rozmowach kwalifikacyjnych w Strefach Szybkich Rekrutacji.

Spotkania z kandydatami zapowiedziała także firma Altimi, która jeszcze w tym roku planuje zatrudnić blisko 100 specjalistów. Swoją ofertę wrocławski software house kieruje m.in. do studentów i absolwentów kierunków informatycznych, którzy chcą rozwijać się w takich technologiach, jak Java, JavaScript, C++ czy iOS. Z myślą o nich powstała Akademia Altimi, czyli projekt stażowy, podczas którego uczestnicy, pod okiem doświadczonych pracowników firmy, realizują zadania dopasowane do indywidualnych umiejętności. Udział w projekcie to pierwszy krok w stronę zdobycia zawodowych doświadczeń.

Co, poza udziałem w stażowym projekcie, może zaoferować kandydatom firma Altimi? Pracę przy ciekawych, międzynarodowych projektach, udział w lokalnych inicjatywach, indywidualne podejście do pracownika oraz szereg benefitów, a wszystko w niekorporacyjnej, przyjaznej atmosferze. Więcej informacji na ten temat będzie można zdobyć właśnie podczas targów. Do dyspozycji uczestników będą project managerowie i specjaliści działu rekrutacji Altimi, którzy opowiedzą o realizowanych projektach i możliwościach rozwoju w danych technologiach. Studenci będą mogli także wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody z motywem Star Wars.
Social media
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com

 
mapa
Copyright © Altimi