Aktualności

Altimi wśród najlepszych polskich firm

O sile Altimi stanowią jej kompetencje. Podstawowa misja naszej firmy bazuje przede wszystkim na idei partnerstwa w biznesie, czyli tym, aby Klienci mieli nasze wsparcie i możliwość współpracy na każdym etapie cyklu życia produktu przy zapewnieniu im wszechstronnej obsługi informatycznej i dzięki naszym umiejętnościom IT. Nasze doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz niestandardowych aplikacji, wraz z szeroką wiedzą naszego zespołu, certyfikacją ISO i doświadczeniem w rozwiązywaniu realnych problemów, spowodowały, że znajdujemy się wśród najlepiej działających firm i deweloperów B2B w Polsce i jesteśmy wymienieni w rankingu Clutch:
 https://clutch.co/press-releases/top-business-services-companies-poland-ukraine  
 
Nasze umiejętności w dziedzinie oprogramowania oraz silne relacje z klientami pozwoliły nam zdobyć uznanie jako lidera branży w opinii Clutch, platformy badawczo-opiniotwórczej z Waszyngtonu, D.C., gromadzącej i analizującej dane w celu oceny małych i średnich przedsiębiorstw w różnorodnych obszarach: od telefonicznych centrów obsługi klienta do firm związanych z branżą Internetu rzeczy (Internet of Things). Clutch analizuje obecność firm na rynku, wcześniejsze doświadczenie, zadowolenie klientów, rozmowy z klientami, itp., a następnie tworzy recenzję danej firmy oraz porównawcze zestawienie wydajności, usług i jakości firm w obrębie tej samej branży lub kraju.
 
Ponadto The Manifest uznał nas za jedną z najlepszych firm w Polsce tworzących aplikacje mobilne. Platforma Manifest, będąca siostrzaną stroną portalu Clutch, prezentuje najważniejsze wiadomości gospodarcze oraz listy branżowe; wielkim zaszczytem było znalezienie się w rankingach obu platform.

 

Altimi zajmuje 4. miejsce wśród 10 najlepszych firm programistycznych aplikacji IoT na świecie
 
Designdrizzle, jeden z prestiżowych portali z bezpłatnymi materiałami i inspiracjami dla projektantów stron internetowych, programistów i freelancerów, wymienia Altimi w swoim rankingu http://designdrizzle.com/10-best-iot-app-development-companies-across-the-world/
 
Konsekwentnie dążymy do zapewnienia naszym Klientom wysokiej jakości oprogramowania, rozwiązań i obsługi. W związku z tym ogromnie cenimy sobie wsparcie portalu Clutch oraz pozytywne recenzje naszych Klientów, wyrażających uznanie dla naszej reputacji, niezawodności i renomowanego stylu zarządzania projektami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym stylu pracy lub doświadczeniu, zapraszamy do kontaktu.Nasi Klienci to nasza siła
 
Jesteśmy dumni z uznania wyrażonego dla naszego zespołu i jego pracy, lecz jednocześnie chcemy podziękować naszym Klientom za przyczynienie się do naszego rozwoju. Możliwość współpracy z naszymi Partnerami, projektowanie i rozwój, jak i ich projekty, przyniosły korzyści nam i naszym Klientom. Ogromnie cenimy sobie pozytywne opinie, prezentowane obecnie z dumą na naszym profilu w portalu Clutch.
 
„Zarówno sam personel, jak i kierownicy projektów przypisani do naszego klienta końcowego są niezwykle utalentowani, toteż uzyskane opinie potwierdzają, że to świetni programiści tworzący oprogramowanie wysokiej jakości," podkreśla jeden z klientów.
 
„Współpraca przebiegała rzetelnie, mogliśmy rozmawiać o wszystkim. Dla nas to bardzo ważne, ponieważ to oni reprezentują nas przed klientem końcowym. Nasza relacja jest etyczna i pełna zaufania, jesteśmy też przekonani, że dobrze wykonują swoją pracę w ramach finansowo uzasadnionego modelu... Programiści są szybcy, ambitni i chętnie się uczą. Cały czas mamy podgląd ich pracy w JIRA. Nie mam żadnych negatywnych uwag na temat zarządzania projektem przez nich, ponieważ zawsze są na bieżąco i dotrzymują terminów."
 


Twój Partner w rozwoju oprogramowania

Możliwość podjęcia współpracy z nowymi klientami nad ich projektami oraz wspólne stawianie czoła wyzwaniom to dla nas zawsze wielka radość. Pragniemy dalej wykorzystywać nasze umiejętności w zakresie projektowania i rozwoju oprogramowania w Twojej firmie!
 
Potrzebujesz pomocy w tworzeniu zespołu IT? Skontaktuj się z nami!

 
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi