Aktualności

Raport Stack Overflow - Developer Survey Results 2017

W Altimi staramy się być na bieżąco nie tylko z nowinkami technologicznymi (choć te lubimy najbardziej!), ale także ze wszelkiego rodzaju raportami i statystykami, dotyczącymi świata kodowania i programowania. Stałe monitorowanie tendencji pojawiających się w branży IT pozwala nam szybko reagować na pojawiające się potrzeby i zainteresowania oraz tworzyć miejsce pracy przyjazne przede wszystkim naszych pracownikom. Ostatnio wpadł nam w ręce raport Stack Overflow i jego bardzo ciekawe wyniki!

Zachęcamy do zajrzenia na stronę https://insights.stackoverflow.com/survey/2017#technology!  Znajdziecie tam odpowiedzi m.in. na pytania: „Jakie są najpopularniejsze technologie wśród programistów i jak to zainteresowanie zmieniało się na przestrzeni lat?”, „Jakie języki programowania są najbardziej lubiane?”, a także „Z jakim językiem programiści chcieliby pracować najchętniej?”.

Na pytania ankieterów odpowiedziało ponad 60 tysięcy naszych kolegów i koleżanek z branży. A jak brzmiałyby Wasze odpowiedzi?

Zachęcamy do lektury!
 
Social media
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com

 
mapa
Copyright © Altimi