ALTIMI TO ZESPÓŁ LUDZI, KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ DOBRZE NA TYM, CO ROBIĄ 
ŁĄCZYMY KOMPETENCJE TAK, ABY KAŻDE ZADANIE BYŁO WYKONANE PRECYZYJNIE I NA CZAS. 

O Altimi

Partnerstwo w biznesie – tą zasadą kierujemy się już od 15 lat. Nasza firma powstała dzięki wytężonej współpracy i dążeniu do tego, aby świadczyć usługi outsourcingu IT i tworzyć rozwiązania informatyczne na coraz wyższym poziomie. Pracę opieramy na rozbudowanych i stale rosnących kompetencjach zespołu. To umiejętności naszych pracowników są podstawą dokonań firmy, dlatego inwestujemy w ich rozwój.

Jako software house naszym partnerom dostarczamy szeroko rozumianych rozwiązań IT, które przygotowujemy indywidualnie, w oparciu o wspólnie określone cele. 

Sercem naszej firmy jest Wrocław. To tu nasz zespół, liczący już 200 wykwalifikowanych specjalistów, realizuje wymagające i rozwojowe projekty, zarówno dla lokalnych, jak i zagranicznych partnerów, m.in. z Niemiec, Szwecji, Danii, Szwajcarii, czy Norwegii.

Misja

Naszą misją jest dostarczanie partnerom rozwiązań IT wypracowanych dzięki
mocy kompetencji naszego zespołu. Profesjonalizm, wieloletnie, międzynarodowe
doświadczenie i współpraca – takie połączenie to siła, która prowadzi nas do sukcesu.

Kompetencje

To zgranie kompetencji poszczególnych członków naszego zespołu pozwala nam realizować ambitne projekty na całym świecie. Znamy się na tym co robimy i wiemy, jakie technologie sprawią, że Twój pomysł stanie się rzeczywistością.Poznaj nas

ALTIMI to software house. Obecnie skupiamy ponad 200 specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i kompetencjom skutecznie wdrożyli setki projektów.

Nasi rekruterzy pozwalają dostarczyć kandydatów pod konkretne projekty lub na konkretne stanowiska w krótkim terminie, zgodnie z określonymi wymaganiami.

Ciągle szukamy nowych kontaktów - ludzi, którzy wzbogacą nasz zespół, klientów, którzy rzucą nam wyzwanie. Ty też możesz wejść do naszego świata!
 

ponad
180

specjalistów


ponad
230

zrealizowanych projektów rekrutacyjnych

Siła kompetencji


ponad
15 lat


ponad
169

klientów

współpraca z największymi międzynarodowymi firmami

ponad
200

specjalistów


ponad
230

zrealizowanych projektów rekrutacyjnych

Siła kompetencji


ponad
13 lat


ponad
169

klientów

współpraca z największymi międzynarodowymi firmami

Osoby kluczowe

Każda organizacja ma swoje filary, które sprawiają, że firma pracuje jak dobrze naoliwiony mechanizm.
Poznaj najważniejsze osoby w ALTIMI.

Tomasz Podoba


Prezes i współwłaściciel
Od zawsze coś organizował, w czymś pomagał, gdzieś celował. Tam, gdzie czasami inni nie wierzyli lub nie dawali rady, on walczył. Trenował zawodniczo pływanie. Wizjoner, ale i pragmatyk. Dzięki wierze i swojemu uporowi wywalczył, jako jeden z 30 uczestników w całej Polsce, miejsce w rocznym rejsie wokół świata w "Szkole pod Żaglami" z kapitanem Krzysztofem Baranowskim. Pracował w małym biznesie, ale też w międzynarodowej korporacji. Wierzy w moc sprawczą i w to, co robi. Od piętnastu lat w swojej firmie. Absolwent Politechniki Wrocławskiej oraz MBA w Helsinki School of Economics.

Aleksander Lewicki


Wice Prezes i współwłaściciel
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej oraz MBA w Helsinki School of Economics.
Porzucił wielką korporacje, by od 15 lat prowadzić własną firmę.
 

Dariusz Kucharski


Managing Director
Posiada duże doświadczenie w zarządzaniu biznesem, szczególnie w obszarze finansów oraz kontrolingu. Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu oraz Akademii Ekonomicznej. Prywatnie mąż i ojciec dwóch nastoletnich córek. W wolnych chwilach biega i gra w piłkę nożną.

Krzysztof Caban


Managing Director
Odpowiedzialny za zbudowanie działu produkcji oprogramowania (software developmentu) i zarządzanie nim. Z Altimi związany od ponad 2 lat. W swojej pracy stara się szukać optymalnych rozwiązań, czerpać z najlepszych doświadczeń i zarażać energią w poszukiwaniu nowych dróg. Doświadczenie zdobywał w międzynarodowej korporacji. Absolwent Politechniki Wrocławskiej (Elektronika/Informatyka). Prywatnie zainteresowany nowinkami technologicznymi, gadżetami oraz grami komputerowymi. Zapalony narciarz.
 

Marlena Popardowska


Dyrektor Finansowy
Od 10 lat finanse naszej firmy spoczywają w odpowiedzialnych rękach Marleny. Cechują ją: analityczny umysł, niezwykła dokładność oraz dynamizm w działaniu. Marlena to absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Politechniki Wrocławskiej. Prywatnie jest mamą dwóch pełnych energii synów. Relaksuje się podczas długich spacerów z psem. Dla Marleny, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, liczą się nowe wyzwania i doświadczenia – bierze udział w Men Expert Survival Race. Zdziwieni?

Dorota Pazdro


Dyrektor Handlowy
Siła napędowa naszej firmy od początku jej powstania. Dorota odpowiada za kontakt z naszymi partnerami oraz nawiązywanie nowych relacji. Prowadzi dział handlowy dzieląc się wiedzą i doświadczeniem z całym zespołem. Czas poza biurem spędza z rodziną lub na wędkowaniu. Cierpliwość i spokój, które opanowała do perfekcji dzięki temu wyjątkowemu hobby, pomagają jej w organizacji pracy. Dzięki nim zawsze wyławia dla nas bardzo ciekawe i rozwojowe projekty. Dorota ukończyła Akademię Ekonomiczną oraz Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

A Team

Efektywny zespół tworzą ludzie z ogromną wiedzą i pasją.

Nasi specjaliści to nie tylko fachowcy w dziedzinie IT.
To także odnoszący sukcesy sportowcy, oddani rodzice,
miłośnicy sztuki i podróży. Swoje doświadczenia i dokonania
przenoszą do biura, gdzie wspólnie realizują oczekiwania
naszych klientów.

Polskie kompetencje

Polscy programiści nie raz udowodnili już, że należą do grona najlepszych specjalistów
z branży na świecie.


Globalne projekty nadzorowane z kraju pozwalają im systematycznie
podnosić kompetencje. Co więcej, wyższe uczelnie techniczne w Polsce stale się rozwijają,
a utalentowanych absolwentów, którzy karierę zawodową rozpoczynają jeszcze na studiach,
ciągle przybywa. Wielu z nich swoje pierwsze kroki stawia w Akademii Altimi.

Partnerstwo z Altimi

Chcesz podwoić swoje zyski? Zostań naszym partnerem!
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi