Outsourcing IT

Outsourcing IT Wrocław – kompleksowe usługi dla Twojej firmy

Technologie informatyczne dają przedsiębiorstwom dostęp do nowych możliwości, ale tylko wtedy, gdy są zaprojektowane specjalnie z myślą o specyfice danego biznesu. Wyłącznie wykwalifikowany zespół, mający doświadczenie w tworzeniu różnorodnych rozwiązań informatycznych, jest w stanie to zapewnić. Właśnie dlatego, oferujemy naszym klientom outsourcing IT, który pozwala kreować zespoły dopasowane do ich potrzeb, przynoszące mierzalne rezultaty.

Outsourcing IT – indywidualne podejście do klienta

Potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania dla swojej firmy, a może szukasz kogoś, kto udzieli wsparcia działowi IT w wykonywaniu pomniejszych zadań? Outsourcing IT Wrocław daje Ci dostęp do ekspertów z różnych dziedzin, którzy potrafią wykonać dla biznesu szereg usług na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dzięki takim rozwiązaniom nie musisz już tworzyć nowego etatu ani wydawać pieniędzy na sprzęt – masz natomiast okazję zaoszczędzić i jednocześnie zyskać fachową obsługę rozwiązań IT.
Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, by móc dostarczyć najlepiej dobranych i wykwalifikowanych pracowników, spełniających stawiane przed nimi wymagania. Właśnie dlatego, jednym z naszych podstawowych etapów pracy jest ustalenie, w jaki sposób kompetencje danego kandydata, mogą przyczynić się do rozwoju biznesu naszego klienta.

Usługi dostosowane do potrzeb firmy

Oferowany przez nas outsourcing IT Wrocław sprawdzi się za każdym razem, gdy będziesz mieć w planach realizację projektów wymagających zaawansowanej wiedzy oraz tych mniej skomplikowanych, ale równie ważnych dla prawidłowego działania biznesu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz skorzystać z opcji outsourcingu pojedynczego pracownika bądź całego zespołu. Bez względu na to, którą opcję wybierzesz, gwarantujemy staranne wykonanie usługi i elastyczne podejście −jeśli podczas tworzenia projektu zaistnieje potrzeba zwiększenia liczby pracowników, możemy odpowiednio rozszerzyć skład początkowy  zespołu o kolejne osoby posiadające pożądane kompetencje zawodowe. 
Outsourcing IT oferowany przez Altimi daje Twojej firmie możliwość dostępu do wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu szybko i efektywnie uzupełnisz swoje braki kadrowe. 

Czas to pieniądz

Z naszą pomocą możesz też zaoszczędzić czas – wybierając ofertę Altimi na outsourcing IT masz możliwość szybkiego rozpoczęcia kluczowego dla Twojego interesu projektu. Nie musisz już bowiem tracić cennych chwil na samodzielną rekrutację odpowiednich osób. Dzięki nam znalezienie doświadczonych specjalistów trwa o wiele krócej.
W naszej ofercie dajemy Twojej firmie możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia zawodowego naszych fachowców, których stałe zatrudnienie byłoby zbyt kosztowne i ryzykowne. Przekazanie nam realizacji zadań z zakresu IT, czy też skompletowania zespołu projektowego ma twarde uzasadnienie nie tylko w zmniejszaniu wydatków, ale przede wszystkim w lepszej jakości wykonywanych zadań. 
Dzięki nam możesz zredukować koszty utrzymania kadry informatycznej, równocześnie zwiększając wydajność działów IT poprzez odciążanie pracowników z rutynowych i czasochłonnych zadań.

Tylko sprawdzone rozwiązania

Oferowany przez nas outsourcing IT Wrocław jest odpowiedzią na potrzeby firm, którym zależy na profesjonalnej obsłudze jak również na fachowym doradztwie. Z pomocą naszego zespołu będziesz mógł nareszcie zapomnieć o problemach z oprogramowaniem i w pełni skupić się na rozwoju swojego biznesu.
Udzielamy fachowych porad dotyczących najefektywniejszego zagospodarowania zasobów ludzkich, jak również umożliwiamy zdobycie przewagi konkurencyjnej dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość oferowanych usług, ale również wsparcie i  elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów. Najlepiej świadczy o tym stale rosnąca liczba naszych kontrahentów.
 

WrocławWarszawaKrakówKatowice
 
 
 

Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi