Altimi

>

Praca IT

> C++

Praca C++

Oferty pracy C++  


Co powiesz na interesującą pracę, dzięki której będziesz zaangażowany w ciekawe projekty? Mogą być one związane z lokalnymi inicjatywami, międzynarodowymi programami, a nawet ratowaniem życia i działalnością charytatywną.

Praca C++, czyli co będziesz robić?

Jako programista C++ w naszym zespole dostaniesz możliwość opracowania wielu nietuzinkowych zagadnień. Możliwości są niemal nieograniczone.
Gwarantujemy pracę w małych grupach oraz stały kontakt z klientem. Będziesz mieć realny wpływ na ostateczny kształt realizowanego projektu. Będziesz obserwował, jak się on rozwija i widział efekty swojej pracy. Może ona być związana z telewizją cyfrową, siecią telekomunikacyjną lub symulatorami lotów. Dla Praca C++ Ta lista nie jest zamknięta i stale ją rozwijamy. Jesteśmy otwarci na inicjatywę naszych pracowników i chętnie realizujemy ich pomysły.

Czy praca jako programista C++ w Altimi jest dla Ciebie?

Bez względu na to, czy możesz już o sobie mówić developer C++, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z programowaniem, chętnie pomożemy Ci rozwinąć umiejętności. Poszukujemy zarówno studentów, świeżo upieczonych absolwentów, jak i specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.
Praca C++, jeśli chcesz się rozwijać w zakresie C/C++/C#, chętnie dzielisz się swoją wiedzą i cenisz sobie dynamiczne środowisko – Altimi to miejsce właśnie dla Ciebie. Pracujemy z wieloma zagranicznymi klientami, dlatego ważne, abyś znał angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym. Gdy dołączysz do naszej ekipy zadbamy o to, aby Twoja wiedza weszła na jeszcze wyższy level.
Wyślij nam swoje CV, przyjdź na spotkanie i sam przekonaj się, ile możesz tu zyskać. Praca C++ czeka na Ciebie!  

Wyszukaj ogłoszenie

ALTIMI to nie tylko miejsce, w którym możesz zrealizować ciekawe projekty na dużą skalę,
to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, których do działania inspiruje życie.

Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do A-Team
Jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem pracy,
a może chcesz nam przedstawić swoją osobę?

Zostaw swoje CV
Mamy 0 ofert
Więcej o nas Zostaw swoje CV Poleć programistę
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi