Altimi

Praca IT

INNE

> SENIOR .NET DEVELOPER

SENIOR .NET DEVELOPER

Kategoria: INNE
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie wygasa: 2018-12-31

Altimi Software House to 15 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

Dołącz do nas!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Projektowanie i wdrażanie funkcjonalności dla nowych i istniejących aplikacji
  • Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych nad nowymi bibliotekami, komponentami, technologiami
  • Weryfikacja kodu oraz mentoring nad młodszymi programistami
  • Refaktoring kodu
  • Utrzymywanie wysokich jakości kodu
  • Praca w metodologii Scrum
  OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
  • Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji
  OCZEKIWANIA:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość C#, ASP .NET MVC / Web Api, ASP .NET Core, Azure, SQL
  • Doświadczenie ok. 5 lat na podobnym stanowisku
  • Umiejętność proponowanie własnych rozwiązań
  • Umiejętność opracowania aplikacji webowych w użyciem Typescript
  • Mile widziana znajomość innowacyjnych technologii (A.I, machine learning)
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania lub kopiując poniższy adres mail.

cv@altimi.com
Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Altimi potrzebuje danych kontaktowych, które nam przekazujesz, dla potrzeb realizacji procesów rekrutacji, dlatego prosimy Cię o dopisanie w CV następujących klauzul:
• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Altimi Solutions Sp. z o.o.
• Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych na udostępnienie moich danych osobowych innym administratorom danych, tj. naszym klientom oraz innych Spółkom w Grupie Alitimi, w zakresie danych zwartych w CV niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji.
• Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych na przetwarzanie moich danych niezbędnych dla potrzeb realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Dzięki tej zgodzie będziemy mogli się z Tobą kontaktować w związku z prowadzonymi przez Nas w przyszłości procesami, aż do momentu wycofania Twojej zgody.
Jeśli chcesz wiedzieć jak przetwarzamy Twoje dane, zapoznaj się z naszą Klauzulą informacyjną: https://altimi.com/klauzula-informacyjna

Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com

mapa
mapa