Software Development

Software development to ciąg połączonych z sobą procesów w tworzeniu oprogramowania, czyli analiza wymagań, programowanie, dokumentacja, testowanie, wdrażanie oraz poprawianie błędów. Pozawala to stworzyć program dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Właśnie w taki sposób działamy w ALTIMI. Znajdziemy rozwiązanie dla Twoich pomysłów i wprowadzimy je w życie.

Software development process

Nasze działania są sprawne i profesjonalne, dzięki temu, że dbamy, aby cały software development process przebiegał odpowiednio. Dlatego swoje działania opieramy na spotkaniach z naszymi partnerami. W ten sposób możemy poznać Twoje potrzeby i wyjść im naprzeciw.
Kolejnym ważnym krokiem jest przygotowanie analizy, w której określimy wspólne cele i działania. Ich realizację zagwarantuje specjalnie wybrany zespół specjalistów. Dynamicznie się rozwijamy i zatrudniamy najlepszych programistów Java, C++ czy iOS. Wspólnie zajmujemy się realizacją projektu, zaczynając od tworzenia programu, przez jego dokumentację techniczną, po szereg testów.
Po sprawdzeniu, czy nasz projekt spełnia wszystkie Twoje oczekiwania, możemy rozpocząć proces wdrożenia. W razie jakichkolwiek błędów, nasz zespół jest przygotowany do szybkiej reakcji. Tak bowiem działa software developer.

Systemy dedykowane

Nie ma dla nas znaczenia jaką branżą się zajmujesz. Nasze oprogramowanie jest przygotowywane z myślą o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Dzięki temu oddajemy w Twoje ręce projekt, który wpłynie na zmianę w funkcjonowaniu Twojej firmy: usprawni jej działania oraz przełoży się na realne zyski. Twój sukces to sukces dla nas.

Aplikacje mobilne

W kręgu naszych działań znajduje się również projektowanie aplikacji mobilnych – tym również zajmuje się software developer. Dbamy o to, aby nasze projekty były zarówno ciekawe, jak i intuicyjne w obsłudze. Na bieżąco sprawdzamy co słychać w świecie technologii mobilnych, a nasze aplikacje są dedykowane na najbardziej popularne platformy.

Software development – praca dla specjalistów

Bardzo ważną kwestią jest dla nas zatrudnienie najlepszych specjalistów. Wiem, że to właśnie ludzie decydują o powodzeniu naszych projektów. Dzielą się z nami swoją wiedzą, umiejętnościami i talentem. Dlatego ze swej strony staramy się zapewnić im komfortowe i atrakcyjne warunki pracy. Jesteśmy firmą prężnie działającą i nastawioną na rozwój. Dlatego też poszukujemy specjalistów, którzy znają takie języki programowania jak Java, C++, a także interesują się systemem iOS. Więcej na stronie
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi