Altimi

>

Praca IT

> iOS

Praca iOS

Oferty pracy iOS

Dajemy Ci możliwość rozwoju zawodowego jako Programista iOS, praca polega na tworzeniu aplikacji mobilnych dla różnorodnych branż. Będzie to zarówno programowanie według wytycznych przedstawionych w dokumentacji technicznej, jak i konfigurowanie funkcjonalności oprogramowania, a także testowanie wprowadzonych przez Ciebie zmian przed ich ostatecznym wysłaniem. A to wszystko z zachowaniem dbałości o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Jak wygląda praca iOS w Altimi?

W Altimi pracować będziesz w małym, kilkuosobowym zespole. Każdemu członowi naszej ekipy gwarantujemy realny wpływ na prowadzone przez niego projekty. Podczas praca iOS będziesz miał stały kontakt z klientem i widział efekt swojego zaangażowania. Możesz również wpływać na rozwój firmy i dzielić się z nami swoimi pomysłami na innowacje. Najlepsze – chętnie zrealizujemy. Dostaniesz zatem szansę stworzenia własnego projektu.

Developer iOS poszukiwany

Docenimy Twoje praktyczne doświadczenie przy projektach związanych z platformą iOS.  Programista iOS może u nas liczyć na stałe wsparcie oraz rozwój kwalifikacji zawodowych. Pracować będziesz z wieloma specjalistami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Będziesz zatem mógł zatem spróbować swoich sił także i w innych dziedzinach.

Jeśli natomiast dopiero stawiasz pierwsze kroki w iOS, zgłoś się do Akademii Altimii. Wspieramy tam rozwój talentów, poświęcamy im czas i chętnie uczymy praktyczny umiejętności. Zależy nam, aby uczestnicy tego projektu byli w stanie jak najszybciej podjąć się samodzielnej realizacji zadań.

Jeśli zatem swoją przyszłość wiążesz z pracą iOS, wyślij do nas swoje dokumenty aplikacyjne.

Wyszukaj ogłoszenie

ALTIMI to nie tylko miejsce, w którym możesz zrealizować ciekawe projekty na dużą skalę,
to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, których do działania inspiruje życie.

Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do A-Team
Jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem pracy,
a może chcesz nam przedstawić swoją osobę?

Zostaw swoje CV
Mamy 1 ofertę
Więcej o nas Zostaw swoje CV Poleć programistę
Social media
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com

 
mapa
Copyright © Altimi