Altimi

>

Praca IT

> JAVA

Praca JAVA

Praca Java - oferty

Jako Developer Java będziesz zajmował się przede wszystkim tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem oprogramowania w różnych branżach, m.in. telekomunikacyjnej. Praca Java pozwala Ci na udział w interesujących i prestiżowych projektach. Jednak ostateczny dobór obowiązków zależeć będzie od Twoich umiejętności, preferencji i posiadanego doświadczenia.

Praca Java, czyli co będziesz robić?

Jako programista Java będzie zaangażowany między innymi w inicjatywy lokalne, a także we wsparcie działań charytatywnych lub ratujących życie. Oczywiście nie zabraknie także wyzwań stawianych przez rozwijające się biznesy. Realizować będziesz projekty z wielu dziedzin, co gwarantuje duże zróżnicowanie pracy w Javie i nietylko. Pracować będziesz w małym zespole, w którym każdy ma wpływ na końcowy efekt. Waszym celem będzie wykreowanie rozwiązań szytych na miarę. Takich, które pozwolą zmienić na lepsze otaczający Cię świat i ułatwią życie innym.

Jakie możliwości daje praca Java w Altimi?

Dbamy o stały rozwój umiejętności naszych pracowników. Regularnie będziesz zatem brał udział w szkoleniach oraz TechTalkach. Kładziemy nacisk na to, by być na bieżąco z trendami w IT i nawzajem się inspirować. Oczywiście zawsze pamiętamy o tym, by zachować równowagę między pracą, a życiem prywatnym.
Ponadto część naszych pracowników ma szansę wyjechać na kilka miesięcy za granicę w ramach tak zwanego transferu wiedzy. Oczywiście – to Ty decydujesz, czy masz ochotę wziąć w tym udział. Wymagana jest wtedy dobra znajomość języka angielskiego.

Chcesz poznać szczegółowe wymagania na stanowisko praca Java Developer? Wyszukaj je w naszej bazie, wyślij CV i przyjdź na spotkanie. W naszym zespole zawsze jest miejsce dla uzdolnionych programistów.

Wyszukaj ogłoszenie

ALTIMI to nie tylko miejsce, w którym możesz zrealizować ciekawe projekty na dużą skalę,
to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, których do działania inspiruje życie.

Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do A-Team
Jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem pracy,
a może chcesz nam przedstawić swoją osobę?

Zostaw swoje CV
Mamy 1 ofertę
Więcej o nas Zostaw swoje CV Poleć programistę
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi