Altimi

>

Praca IT

> JAVASCRIPT

Praca JAVASCRIPT

Oferty pracy JavaScript

Podejmując z nami współpracę jako Developer JavaScript będziesz zajmował się tworzeniem, implementowaniem oraz rozwijaniem oprogramowania wspierającego biznes oraz aplikacji webowych. Wśród realizowanych przez nas projektów jest wiele związanych z inicjatywami społecznymi. Zespół Altimi stworzył między innymi aplikację, która zwiększa świadomość ryzyka udaru mózgu. Dołączając do nas dajesz sobie szansę, by stać się częścią podobnych wyzwań.

Programista JavaScript w Altimi – praca dla Ciebie!

Przede wszystkim liczymy na Twoją umiejętność analitycznego i logicznego myślenia. Dobrze, jeśli jesteś świetnie zorganizowany i potrafisz pracować w grupie. Im lepiej znasz JavaScript, tym wyższe stanowisko Ci zaproponujemy. Od Twojego doświadczenia zależeć będzie także ostateczny zakres Twoich obowiązków. Doceniamy każdego specjalistę, który ma na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów w Praca JavaScript.
Jednak do naszego zespołu możesz dołączyć również podczas studiów, albo zaraz po ich zakończeniu. Jeśli pokażesz nam swoją pasję i zainteresowanie programowaniem, chętnie zainwestujemy w Twój rozwój.

Jak wygląda praca JavaScript w Altimi?

Na początek zapewnimy Ci pakiet interesujących szkoleń wdrażających. Później, w zależności od Twojej wiedzy, zaangażowany zostaniesz w nasze projekty. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki w programowaniu, możesz liczyć na kompleksowe wdrożenie do pracy pod okiem naszych Developerów JavaScript.

Bez względu na to, czy poniżej znajdziesz interesujące Cię stanowisko – wyślij do nas swoją aplikację na Praca JavaScript. Chętnie Cię poznamy!

Wyszukaj ogłoszenie

ALTIMI to nie tylko miejsce, w którym możesz zrealizować ciekawe projekty na dużą skalę,
to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, których do działania inspiruje życie.

Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do A-Team
Jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem pracy,
a może chcesz nam przedstawić swoją osobę?

Zostaw swoje CV
Mamy 1 ofertę
Więcej o nas Zostaw swoje CV Poleć programistę
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13c
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi