Altimi

>

Praca IT

> JAVASCRIPT

Praca IT

Oferty pracy IT 

Praca IT daje wiele możliwości. Wiedzą o tym nawet te osoby, które w żaden sposób nie są związane z branżą. Jednak zawsze warto dołożyć starań, by znaleźć takie oferty pracy IT we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz innych miastach, które pozwolą Ci na stały rozwój umiejętności zawodowych.

Właśnie taką propozycję mamy dla Ciebie w Altimi. I to bez względu na to, czy jesteś już doświadczonym programistą, czy też dopiero uczysz się programowania. Nasz software house zatrudnia osoby o zróżnicowanych kompetencjach. Chętnie podejmujemy współpracę zarówno z wyspecjalizowanymi developerami, jak i ze studentami oraz absolwentami. Od Twojej wiedzy zależy jedynie poziom, z którego u nas startujesz oraz zakres zadań, jakie Ci powierzymy. Jednak wszyscy mają niemal nieograniczone możliwości dalszego pogłębienia swoich umiejętności.

Jak wygląda praca IT we Wrocławiu?

Gdy dołączysz do naszego teamu, staniesz się częścią małego zespołu. Osobom początkującym gwarantujemy stałe wsparcie doświadczonego programisty. Natomiast wykwalifikowany specjalista może zacząć od razu pracować nad konkretnym projektem. Całkiem możliwe, że nie będzie on związany z biznesem, lecz z ciekawą inicjatywą prospołeczną. Na każdym etapie pracy masz możliwość kontaktu z klientem, a także proponowania własnych rozwiązań. Dbamy również o to, abyś widział efekty swojej pracy.

Oczywiście pamiętamy o tym, że stagnacja w IT nic dobrego nie może przynieść. Właśnie dlatego nasze oferty pracy IT zawsze wiążą się z możliwością rozwoju już posiadanych kompetencji, jak i zdobywaniem nowych. Dla chętnych istnieje nawet możliwość wyjechania na kilka miesięcy za granicę w ramach tak zwanego transferu wiedzy. Natomiast wszyscy mogą liczyć na częste szkolenia oraz tech-talki.
 
Każdy członek naszego zespołu to wartościowy element wydajnego mechanizmu. Dlaczego? Dzięki skrupulatnemu doborowi kompetencji poszczególnych osób. Nie zamykamy się na innowacje,ciągle szukamy nowych, lepszych rozwiązań i jesteśmy otwarci na świeże pomysły. Altimi to miejsce, w którym i Twoje kompetencje będą docenione.

Wyszukaj ogłoszenie

ALTIMI to nie tylko miejsce, w którym możesz zrealizować ciekawe projekty na dużą skalę,
to przede wszystkim zgrany zespół ludzi, których do działania inspiruje życie.

Sprawdź nasze oferty pracy, aplikuj i dołącz do A-Team
Jesteś zainteresowany konkretnym stanowiskiem pracy,
a może chcesz nam przedstawić swoją osobę?

Zostaw swoje CV
Mamy 0 ofert
Więcej o nas Zostaw swoje CV Poleć programistę
Kontakt
Główna siedziba
Ostrowskiego 13A
53-238 Wrocław, Poland
phone: +48 71 786 08 00
mail: biuro@altimi.com
zapytania ofertowe: kontakt@altimi.com
 

 
mapa
mapa
Copyright © Altimi